JOANNA PEŁSZYŃSKA
WŁAŚCICIEL, ORTODONCJA

Lek. dent. Joanna Pełszyńska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Łodzi zajmuje się ortodoncją, która jest jej pasją. W oparciu o kursy, sympozja, literaturę i własne doświadczenia pani doktor rozwija swoje umiejętności w tej dziedzinie.

W leczeniu wad zgryzu, które są nie tylko defektem kosmetycznym, ale często również zaburzeniem morfologiczno-czynnościowym całej twarzoczaszki pani doktor stosuje samoligaturujący system Damona z zamkami i łukami najnowszej generacji.

Pani doktor dużo rozmawia ze swoimi pacjentami, dokładnie tłumaczy na czym będzie polegało leczenie i jak funkcjonować z aparatem na zębach, dzięki temu leczenie przebiega szybciej i bardziej komfortowo dla lekarza i pacjenta.

Główne dziedziny zainteresowania to wykorzystywanie najnowszych osiągnięć stomatologii dla uzyskania pięknego uśmiechu i indywidualnej estetyki twarzy.

ANNA KRZYSZTOFORSKA
ORTODONCJA

Dr n. med. Anna Krzysztoforska ukończyła Uniwersytet Medyczny w Lublinie gdzie od początku interesowała się ortodoncja oraz stomatologia estetyczną.

W latach 2019- 2023 była doktorantką w Katedrze i Zakładzie Stomatologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Nieustannie poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych sympozjach i szkoleniach ortodontycznych.

Podchodzi do pacjenta kompleksowo, dbając nie tylko prawidłowe ustawienie zębów, ale również o profil i estetykę całego uśmiechu. W pracy z dziećmi i młodzieżą zwraca szczególną uwagę na wpływ wad zgryzu na rozwój całej twarzoczaszki, wygląd twarzy, wymowę i postawę.

Pacjentom zawsze dokładnie tłumaczy i wyjaśnia przebieg planowanego leczenia.